0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
Spain
LaLiga
Real Madrid
۲
۰
RC Celta De Vigo
Finished
۱۸:۴۵
Athletic Bilbao
۲
۰
Atletico Madrid
Finished
۲۱:۰۰
CD Leganes
۰
۲
Girona CF
Finished
۲۳:۱۵
SD Huesca
۱
۳
Deportivo Alaves Sad
Finished
۱۵:۳۰
Iran
Pro League
Esteghlal FC
۱
۰
FC Nassaji Mazandaran
Finished
۱۹:۰۰
Sepidrood Rasht SC
۱
۳
Persepolis FC
Finished
۱۶:۳۰
England
FA Cup
Wolverhampton Wanderers
۲
۱
Manchester United
Finished
۲۳:۲۵
Swansea City
۲
۳
Manchester City
Finished
۲۰:۵۰
Watford FC
۲
۱
Crystal Palace
Finished
۱۵:۴۵
Netherlands
Eredivisie
Feyenoord Rotterdam
۲
۳
Willem II Tilburg
Finished
۲۲:۱۵
SC Heerenveen
۰
۳
De Graafschap
Finished
۲۱:۰۰
NAC Breda
۰
۴
FC Utrecht
Finished
۲۲:۱۵
Heracles Almelo
۳
۲
Vitesse Arnhem
Finished
۲۳:۱۵
Italy
Serie A
Spal 2013
۲
۱
AS Roma
Finished
۲۰:۳۰
US Sassuolo Calcio
۳
۵
UC Sampdoria
Finished
۱۷:۳۰
FC Torino
۲
۳
Bologna FC
Finished
۲۳:۰۰
Turkey
Super Lig
Besiktas JK
۱
۰
Goztepe SK
Finished
۱۹:۳۰
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
۰
۱
Trabzonspor
Finished
۱۶:۳۰
Antalyaspor AS
۳
۰
Alanyaspor
Finished
۱۹:۳۰
Atiker Konyaspor 1922
۰
۲
Caykur Rizespor
Finished
۱۴:۰۰
Akhisar Belediyespor
۲
۳
Kasimpasa
Finished
۱۶:۳۰
Qatar
Stars League
Umm-Salal
۱
۳
AL Duhail SC
Finished
۱۹:۵۵
Al-Sailiya
۰
۲
Al-Sadd
Finished
۱۷:۳۰
Hungary
NB I
Ferencvarosi TC
۲
۰
Szombathelyi Haladas
Finished
۱۹:۳۰
Ujpest FC
۱
۰
Kisvarda FC
Finished
۱۹:۳۰
Vidi FC
۱
۰
Mezokovesd SE
Finished
۱۹:۳۰
Debreceni VSC
۱
۰
Diosgyori Vtk
Finished
۲۲:۰۰
Puskas Akademia FC
۳
۲
MTK Budapest FC
Finished
۱۹:۳۰
Budapest Honved FC
۳
۰
Paksi FC
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Sporting CP
۱
۰
CD Santa Clara
Finished
۰۰:۰۰
Vitoria Setubal
۰
۱
Sporting Braga
Finished
۱۹:۰۰
Vitoria Guimaraes
۳
۱
Boavista FC
Finished
۲۱:۳۰
CF Belenenses
۲
۲
Portimonense SC
Finished
۱۹:۰۰
England
Premier League
West Ham United
۴
۳
Huddersfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Burnley FC
۱
۲
Leicester City
Finished
۱۸:۳۰
AFC Bournemouth
۲
۲
Newcastle United
Finished
۱۸:۳۰
Manchester United
-
-
Manchester City
Cancelled
۱۶:۰۰
Brighton & Hove Albion
-
-
Cardiff City
Cancelled
۱۸:۳۰
Watford FC
-
-
Southampton FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Wolverhampton Wanderers
-
-
Arsenal FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Germany
Bundesliga
FC Schalke 04
۰
۱
RB Leipzig
Finished
۱۸:۰۰
VfL Wolfsburg
۵
۲
Fortuna Dusseldorf
Finished
۱۸:۰۰
FC Augsburg
۳
۱
Hannover 96
Finished
۱۸:۰۰
Hertha BSC
۲
۳
Borussia Dortmund
Finished
۲۱:۰۰
VfB Stuttgart
۱
۱
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۸:۰۰
Croatia
1. HNL
HNK Hajduk Split
۳
۰
NK Rudes
Finished
۲۰:۰۰
NK Lokomotiva Zagreb
۳
۱
NK Slaven
Finished
۱۷:۳۰
Bulgaria
First Professional League
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
۶
۰
FK Septemvri Sofia
Finished
۱۶:۴۵
PFC CSKA Sofia
۲
۰
PFK Beroe Stara Zagora
Finished
۱۹:۱۵
FC Vereya
۳
۴
PFC Levski Sofia
Finished
۱۴:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Legia Warszawa
۱
۰
WKS Slask Wroclaw
Finished
۲۳:۰۰
Zaglebie Sosnowiec
۰
۱
KS Lechia Gdansk
Finished
۲۰:۳۰
Jagiellonia Bialystok
۱
۳
Korona Kielce
Finished
۱۸:۰۰
Australia
A-League
Melbourne Victory FC
۲
۱
Brisbane Roar FC
Finished
۱۲:۲۰
Newcastle United Jets
۲
۳
Central Coast Mariners FC
Finished
۱۰:۰۵
Germany
2. Bundesliga
Hamburger SV
۲
۳
SV Darmstadt 98
Finished
۱۵:۳۰
SV Sandhausen
۴
۰
FC ST Pauli
Finished
۱۵:۳۰
SG Dynamo Dresden
۱
۱
1. FC Magdeburg
Finished
۱۵:۳۰
Israel
Premier League, Playoffs 1-6
Maccabi Tel Aviv FC
۲
۰
Hapoel Hadera
Finished
۱۷:۳۰
Maccabi Haifa FC
۰
۲
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
Finished
۲۲:۰۰
Russia
Premier League
FC Ural Yekaterinburg
۰
۱
CSKA Moscow
Finished
۱۴:۳۰
FC Arsenal Tula
۲
۰
Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۹:۳۰
FC Orenburg
۱
۰
FC Dinamo Moscow
Finished
۱۲:۰۰
FC Rubin Kazan
۰
۲
FK Rostov
Finished
۱۷:۰۰
England
Championship
Rotherham United
۱
۲
Norwich City
Finished
۱۸:۳۰
Leeds United
۰
۱
Sheffield United
Finished
۱۶:۰۰
Stoke City
۰
۰
Reading FC
Finished
۱۸:۳۰
Hull City
۲
۲
Queens Park Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Aston Villa
۳
۰
Middlesbrough FC
Finished
۱۸:۳۰
Ipswich Town
۱
۱
Nottingham Forest
Finished
۱۸:۳۰
Sheffield Wednesday
۴
۲
Blackburn Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Brentford FC
۰
۱
West Bromwich Albion
Finished
۱۸:۳۰
Wigan Athletic
۵
۲
Bolton Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Preston North End
۱
۰
Birmingham City
Finished
۱۸:۳۰
England
League One
Luton Town
۲
۲
Gillingham FC
Finished
۱۸:۳۰
Sunderland AFC
۲
۱
Walsall FC
Finished
۱۸:۳۰
Portsmouth FC
۲
۰
Scunthorpe United
Finished
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
-
-
Rochdale AFC
Cancelled
۱۸:۳۰
Bristol Rovers
۰
۰
Charlton Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Burton Albion
۳
۰
Blackpool FC
Finished
۱۸:۳۰
Fleetwood Town
۲
۰
Plymouth Argyle
Finished
۱۸:۳۰
Oxford United
۱
۰
Bradford City
Finished
۱۸:۳۰
Peterborough United
۱
۲
Coventry City
Finished
۱۸:۳۰
Shrewsbury Town
۲
۱
Wycombe Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Southend United
۰
۱
AFC Wimbledon
Finished
۱۸:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Zorya Lugansk
۰
۱
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۸:۳۰
FC Chernomorets Odessa
۰
۳
FC Oleksandriya
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
1. Liga
AC Sparta Prague
۲
۱
SK Sigma Olomouc
Finished
۲۰:۰۰
FC Banik Ostrava
۱
۱
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۶:۳۰
FC Slovan Liberec
۱
۰
FC Fastav Zlin
Finished
۱۷:۳۰
1 FC Slovacko
۰
۰
FK Jablonec
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Premiership
Glasgow Rangers
۱
۱
Kilmarnock FC
Finished
۱۸:۳۰
Aberdeen FC
۱
۱
Livingston FC
Finished
۱۸:۳۰
Hamilton Academical FC
۱
۰
Heart of Midlothian
Finished
۱۸:۳۰
Hibernian FC
۲
۰
Motherwell FC
Finished
۱۸:۳۰
ST Johnstone FC
-
-
ST Mirren
Cancelled
۱۸:۳۰
France
Ligue 1
SM Caen
۰
۵
AS Saint Etienne
Finished
۲۲:۳۰
Angers Sco
۰
۰
SC Amiens
Finished
۲۲:۳۰
Olympique Nimes
۲
۲
Racing Strasbourg
Finished
۲۲:۳۰
EA Guingamp
۱
۰
Dijon Fco
Finished
۲۲:۳۰
Greece
Super League
Panaitolikos
۱
۲
PAOK Thessaloniki
Finished
۲۰:۳۰
PAS Giannina
۰
۰
AE Larissa FC
Finished
۲۱:۰۰
Asteras Tripolis
۰
۰
Lamia
Finished
۱۸:۴۵
Brazil
Paulista, Serie A1
Santos FC SP
۰
۱
Gremio Novorizontino
Finished
۰۳:۰۰
Red Bull Brasil
۳
۲
EC Sao Bento SP
Finished
۰۱:۱۵
Ferroviaria
۲
۰
AD Sao Caetano SP
Finished
۰۳:۳۰
SAO Paulo FC SP
۰
۱
SE Palmeiras SP
Finished
۲۳:۰۰
Korea Republic
K-League 1
FC Seoul
۰
۰
Jeju United
Finished
۱۰:۳۰
Seongnam FC
۲
۱
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۰:۳۰
Sangju Sangmu Phoenix
۲
۰
Incheon United FC
Finished
۰۸:۳۰
Serbia
Superliga
FK Partizan
۱
۳
FK Spartak Subotica
Finished
۱۷:۳۰
FK Zemun
۰
۱
FK Radnicki Nis
Finished
۱۷:۳۰
FK Radnik Surdulica
۱
۰
FK Napredak Krusevac
Finished
۱۸:۳۰
FK Macva Sabac
۲
۱
FK Proleter Novi Sad
Finished
۲۰:۳۰
Spain
LaLiga 2
Real Zaragoza
۱
۰
Elche CF
Finished
۲۳:۰۰
Cadiz CF
۱
۱
CD Lugo
Finished
۲۰:۳۰
AD Alcorcon
۱
۱
Tenerife CD
Finished
۲۳:۰۰
Albacete Balompie
۱
۰
UD Extremadura
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Superliga
Gimnasia Y Esgrima La Plata
۱
۰
Newells Old Boys
Finished
۰۱:۳۰
Velez Sarsfield
۲
۰
Atletico Tucuman
Finished
۱۹:۴۵
CA Aldosivi
۳
۰
Colon De Santa Fe
Finished
۰۳:۴۰
Union De Santa Fe
۳
۰
Atletico Lanus
Finished
۲۲:۰۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Wehda FC
۰
۴
AL Nassr FC
Finished
۲۱:۰۰
AL Hazem FC
۰
۳
AL Ittihad FC
Finished
۱۶:۳۰
Ecuador
Serie A
CD Olmedo
۱
۱
Guayaquil City FC
Finished
۲۳:۳۰
Mexico
Primera Division, Clausura
CA Monarcas Morelia
۱
۱
CF Lobos B.u.a.p.
Finished
۰۴:۳۰
Puebla FC
۱
۰
Pumas Unam
Finished
۰۶:۳۰
Scotland
League Two
Berwick Rangers
-
-
Peterhead FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Clyde FC
۳
۱
Stirling Albion
Finished
۱۸:۳۰
Queens Park FC
۴
۱
Elgin City
Finished
۱۸:۳۰
Albion Rovers
-
-
Cowdenbeath FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Annan Athletic
۳
۱
Edinburgh City
Finished
۱۸:۳۰
England
League Two
Bury FC
-
-
Cambridge United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Milton Keynes Dons
۱
۱
Stevenage FC
Finished
۱۸:۳۰
Crewe Alexandra
۶
۱
Crawley Town
Finished
۱۸:۳۰
Exeter City
۳
۰
Colchester United
Finished
۱۸:۳۰
Forest Green Rovers
۱
۱
Carlisle United
Finished
۱۸:۳۰
Grimsby Town
۰
۰
Northampton Town
Finished
۱۸:۳۰
Notts County
۰
۰
Morecambe FC
Finished
۱۸:۳۰
Oldham Athletic
-
-
Tranmere Rovers
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Swindon Town
۰
۰
Port Vale
Finished
۱۸:۳۰
Yeovil Town
۰
۲
Macclesfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Chile
Primera Division
Curico Unido
۳
۱
Cobresal
Finished
۰۰:۳۰
Union Espanola
۲
۱
Huachipato
Finished
۰۳:۰۰
Peru
Primera Division, Apertura
Sport Boys Association
۰
۰
Academia Cantolao
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Binacional
۴
۱
UTC De Cajamarca
Finished
۰۰:۰۰
Brazil
Mineiro, Modulo I
Tupi MG
۰
۳
Cruzeiro EC MG
Finished
۲۲:۳۰
Guarani MG
۱
۱
Tombense FC MG
Finished
۲۲:۳۰
Villa Nova MG
۱
۰
URT MG
Finished
۲۲:۳۰
CA Patrocinense MG
۱
۲
BOA EC MG
Finished
۲۳:۳۰
El Salvador
Segunda Division
CD Chaguite
۱
۱
Cd El Vencedor
Finished
۰۱:۰۰
Japan
J.League 2
Yokohama FC
۱
۲
Niigata Albirex
Finished
۰۸:۳۰
FC Ryukyu
۲
۱
Tokushima Vortis
Finished
۱۲:۳۰
Tokyo Verdy
۲
۳
Tochigi SC
Finished
۰۸:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
۱
۰
Agropecuario Argentino
Finished
۰۰:۰۰
CA Platense
۳
۰
Arsenal De Sarandi
Finished
۲۳:۳۵
Egypt
Premier League
Al-Masry
۴
۲
Smouha SC
Finished
۱۹:۳۰
Uruguay
Primera Division, Apertura
Danubio FC
۲
۰
Club Nacional De Football
Finished
۲۳:۰۰
Boston River
۱
۳
Atletico Fenix Montevideo
Finished
۲۳:۰۰
Liverpool Montevideo
۶
۲
Defensor Sporting
Finished
۲۳:۰۰
USA
Major League Soccer
New York Red Bulls
۴
۱
San Jose Earthquakes
Finished
۲۳:۰۰
Chicago Fire
۲
۴
Seattle Sounders
Finished
۲۰:۳۰
Columbus Crew
۱
۰
FC Dallas
Finished
۲۱:۳۰
Houston Dynamo
۳
۲
Vancouver Whitecaps FC
Finished
۲۲:۳۰
Orlando City SC
۱
۳
Montreal Impact
Finished
۲۳:۳۰
Colombia
Primera A, Apertura
Independiente Medellin
۲
۲
Atletico Nacional Medellin
Finished
۲۳:۴۵
Turkey Amateur
U21 1. Lig
Osmanlispor FK
۴
۴
Hatayspor
Finished
۱۲:۳۰
Umraniyespor
۰
۲
Gaziantep Buyuksehir Belediyespor
Finished
۱۰:۳۰
International
SAFF Championship, Women
Bangladesh
۰
۳
Nepal
Finished
۱۲:۴۵
England
National League
Wrexham FC
۱
۰
Maidstone United FC
Finished
۱۸:۳۰
Solihull Moors FC
۲
۱
Braintree Town FC
Finished
۱۸:۳۰
AFC Fylde
-
-
Dagenham & Redbridge FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Aldershot Town FC
۰
۱
Salford City FC
Finished
۱۸:۳۰
Barnet FC
۰
۰
Hartlepool United FC
Finished
۱۸:۳۰
Bromley FC
-
-
Leyton Orient FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Dover Athletic FC
۲
۱
FC Halifax Town
Finished
۱۸:۳۰
Eastleigh FC
۰
۱
Barrow AFC
Finished
۱۸:۳۰
Ebbsfleet United FC
۳
۲
Boreham Wood FC
Finished
۱۸:۳۰
Harrogate Town FC
۱
۰
Maidenhead United FC
Finished
۱۸:۳۰
Havant & Waterlooville FC
۱
۲
Chesterfield FC
Finished
۱۸:۳۰
Sutton United FC
۴
۲
Gateshead FC
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Youth League
Rubin Kazan
۲
۱
FK Rostov
Finished
۱۲:۰۰
Ural Ekaterinburg
۲
۶
CSKA Moscow
Finished
۰۸:۳۰
FC Spartak Moscow
۵
۱
FC Zenit ST Petersburg
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Carioca, Serie A, Taca Rio
Resende FC RJ
۰
۲
Madureira EC RJ
Finished
۲۳:۰۰
Brazil
Copa do Nordeste
Botafogo FC PB
۲
۰
AA Altos PI
Finished
۲۲:۳۰
Korea Republic
K-League 2
Suwon FC
۲
۱
Ansan Greeners FC
Finished
۰۹:۳۰
Asan Mugunghwa FC
۳
۲
Bucheon FC 1995
Finished
۰۷:۳۰
USA
USL, Championship
Atlanta United 2
۰
۱
Louisville City FC
Finished
۰۳:۰۰
Real Monarchs Slc
۰
۰
EL Paso Locomotive FC
Finished
۲۲:۳۰
Charlotte Independence
۲
۳
Indy Eleven
بازی شروع نشده است
۰۲:۳۰
Colombia
Primera B, Apertura
Barranquilla FC
۲
۰
CD Real San Andres
Finished
۲۳:۳۰
Valledupar FC
۱
۱
Atletico FC
Finished
۲۳:۳۰
Fortaleza FC
۳
۱
Universitario De Popayan
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Italy
Serie B
Hellas Verona
۱
۱
Ascoli Calcio 1898 FC
Finished
۲۰:۳۰
Benevento Calcio
۲
۳
Spezia Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Foggia Calcio
۱
۱
AS Cittadella
Finished
۱۷:۳۰
AS Livorno
۱
۰
Sportiva Salernitana
Finished
۱۷:۳۰
Calcio Padova
۰
۱
Perugia Calcio Spa
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga 1, Championship round
FC Viitorul Constanta
۰
۱
FC Cfr 1907 Cluj
Finished
۲۲:۰۰
Switzerland
Super League
FC ST Gallen 1879
۰
۲
FC Lugano
Finished
۲۱:۳۰
FC Sion
-
-
Grasshopper Club Zurich
Interrupted
۲۱:۳۰
Poland
I Liga
Podbeskidzie Bielsko Biala
۳
۱
Bytovia Bytow
Finished
۲۰:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
۰
۱
RKS Garbarnia Krakow
Finished
۱۹:۳۰
OKS Stomil Olsztyn
۲
۱
Wigry Suwalki
Finished
۱۸:۳۰
LKS Lodz
۳
۰
Warta Poznan
Finished
۱۹:۳۰
MKS Chojniczanka Chojnice
۱
۲
Chrobry Glogow
Finished
۱۹:۳۰
GKS Jastrzebie
۱
۲
GKS Katowice
Finished
۱۹:۳۰
Mexico
Liga Premier
Toluca II
۲
۰
Cocodrilos de Tabasco
Finished
۲۱:۴۵
FC Coyotes Tlaxcala
۲
۱
Yalmakan
Finished
۲۰:۳۰
CD Nuevo Chimalhuacan
-
-
Deportivo Cafessa
Cancelled
۰۰:۳۰
Estudiantes Tecos
-
-
Murcielagos Fc Ii
Cancelled
۰۳:۳۰
Estudiantes Tecos
۲
۲
Murcielagos FC
Finished
۰۳:۳۰
Argentina
Primera D Metropolitana
Argentino de Rosario
۱
۰
Puerto Nuevo
Finished
۲۲:۳۰
Czech Republic
FNL
FC Vysocina Jihlava
۱
۰
FK Banik Sokolov
Finished
۱۷:۳۰
FK Fotbal Trinec
۱
۱
1 SC Znojmo FK
Finished
۱۲:۴۵
MFK Chrudim
۱
۱
FK Pardubice
بازی شروع نشده است
۱۲:۴۵
Switzerland
Challenge League
FC Rapperswil-Jona
۱
۲
Servette FC
Finished
۱۹:۳۰
FC Schaffhausen
۰
۲
FC Lausanne-Sport
Finished
۲۰:۰۰
Slovakia
Superliga, Championship round
MSK Zilina
۴
۰
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۹:۳۰
SKF Sered
۱
۴
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۸:۰۰
Argentina
Campeonato De Reserva De Primera Division
Gimnasia de La Plata
۰
۰
Newells Old Boys
Finished
۲۲:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo VII
Real Murcia CF
۳
۲
Elche CF
Finished
۲۱:۰۰
Israel
Premier League, Playoffs 7-14
Hapoel Raanana FC
۲
۲
Bnei Sakhnin FC
Finished
۱۹:۳۰
Hapoel Tel Aviv FC
۵
۱
FC Ashdod
Finished
۱۹:۴۵
China
China League 1
Guizhou Hengfeng FC
۲
۱
Changchun Yatai
Finished
۱۱:۰۰
Meizhou Hakka FC
۴
۰
Xinjiang Tianshan Leopard
Finished
۱۱:۰۰
Shaanxi Chang AN Athletic FC
۳
۰
Qingdao Huanghaizhiyao
Finished
۱۱:۰۰
Shijiazhuang Ever Bright FC
۳
۰
Inner Mongolia Zhongyou FC
Finished
۱۵:۰۰
Nantong Zhiyun FC
۱
۲
Liaoning Shenyang Whowin
Finished
۱۵:۰۵
Australia
Brisbane Premier League Reserve
The Gap Reserve
۱
۱
Grange Thistle Reserve
Finished
۰۹:۳۰
Russia
Football National League
FC Tyumen
۱
۱
FC Chertanovo Moscow
Finished
۱۳:۳۰
FC Krasnodar-2
۰
۲
PFC Sochi
Finished
۱۵:۳۰
FC Baltika Kaliningrad
۲
۰
FC Spartak-2 Moscow
Finished
۱۸:۳۰
Turkey
1. Lig
Umraniyespor
۱
۲
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۱۴:۰۰
Elazigspor
۰
۲
Adana Demirspor
Finished
۱۴:۰۰
Osmanlispor FK
۱
۳
Hatayspor
Finished
۱۶:۳۰
Giresunspor
۰
۰
Istanbulspor AS
Finished
۱۶:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Zimbru Chisinau
۰
۱
FC Petrocub
Finished
۱۶:۳۰
FC Sheriff Tiraspol
-
-
CSF Speranta Nisporeni
Cancelled
۱۸:۳۰
Italy
Serie C, Girone A
Carrarese Calcio 1908
۳
۰
SS Arezzo
Finished
۱۷:۰۰
FC Pro Vercelli 1892
۴
۰
Arzachena Costa Smeralda Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Novara Calcio
۱
۳
AC Cuneo 1905
Finished
۱۷:۰۰
Olbia Calcio 1905
۰
۱
AC Pisa 1909
Finished
۱۷:۰۰
US Alessandria Calcio 1912
۰
۰
Virtus Entella
Finished
۱۷:۰۰
Albissola 2010
۱
۱
AC Gozzano
Finished
۱۹:۰۰
Robur Siena
۱
۰
AS Lucchese Libertas 1905
Finished
۱۹:۰۰
Aurora Pro Patria 1919
-
-
AS Pro Piacenza 1919
Cancelled
۱۹:۰۰
Piacenza Calcio 1919
۱
۰
US Pistoiese 1921
Finished
۲۱:۰۰
US Citta DI Pontedera
۱
۰
Juventus U23
Finished
۲۳:۰۰
International Youth
Viareggio Cup, Group B, Pool 8
ACF Fiorentina
-
-
Westchester United
Cancelled
۱۷:۳۰
FC Krasnodar
۱
۲
Perugia
Finished
۱۹:۳۰
International Youth
Viareggio Cup, Group B, Pool 7
AC Milan
-
-
Carrarese
Cancelled
۱۷:۳۰
Berekum Chelsea FC
-
-
Spezia
Cancelled
۱۷:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
SC Kalsdorf
۰
۲
RZ Pellets Wac (A)
Finished
۱۷:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Celje
۴
۰
NK Triglav Kranj
Finished
۱۷:۱۵
NS Mura
۵
۰
NK Krsko
Finished
۱۹:۳۰
NK Olimpija Ljubljana
۰
۰
NK Maribor
Finished
۲۳:۰۰
South Africa
Premier League
Free State Stars FC
۴
۱
Amazulu Durban
Finished
۱۷:۰۰
Latvia
Virsliga
FK Spartaks Jurmala
۲
۳
FK Rigas Futbola Skola
Finished
۱۶:۳۰
FK Jelgava
۲
۱
FK Ventspils
Finished
۱۸:۳۰
Germany Amateur
Bundesliga, Women
SGS Essen-Schonebeck 19/68
۴
۳
1. Ffc Frankfurt
Finished
۱۶:۳۵
Romania
Liga III, Seria 2
AFC Progresul 1944 Spartac
۲
۰
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
VfR Wormatia 08 Worms
۱
۲
FSV Frankfurt 1899
Finished
۱۶:۳۰
FC 08 Homburg-Saar
۱
۰
SC Hessen Dreieich
Finished
۱۶:۳۰
SV 07 Elversberg
۱
۰
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۱۶:۳۰
Fc-Astoria Walldorf
۲
۱
SSV Ulm 1846
Finished
۱۶:۳۰
TSG Balingen
۳
۱
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
VfB Eichstatt
۵
۰
SV Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۶:۳۰
FC Pipinsried
۳
۲
SV Schalding-Heining
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Nurnberg II
۴
۲
FV Illertissen
Finished
۱۶:۳۰
SV Heimstetten
۱
۲
FC Memmingen
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Schweinfurt 05
۱
۰
TSV 1860 Rosenheim
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Greuther Furth II
۰
۳
TSV Buchbach
Finished
۱۶:۳۰
SV Wacker Burghausen
-
-
FC Augsburg II
Cancelled
۱۶:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga East
FC Stadlau
۰
۱
SV Leobendorf
Finished
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
1. FC Kaan-Marienborn
-
-
TSV Alemannia Aachen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
TV Herkenrath
-
-
SV 19 Straelen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Bonner SC
-
-
SV Lippstadt 08
Cancelled
۱۶:۳۰
SC Wiedenbrück
۰
۱
ROT Weiss Oberhausen
Finished
۱۶:۳۰
Fortuna Dusseldorf II
۲
۲
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۶:۳۰
SV Rodinghausen
۲
۰
FC Victoria Cologne
Finished
۱۶:۳۰
Wuppertaler SV
-
-
Borussia Dortmund II
Cancelled
۱۶:۳۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
Deportivo Capiata
۱
۳
Sportivo Luqueno
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga III, Seria 1
CS Sporting Liesti
۰
۲
FC Gloria Buzau
Finished
۱۶:۳۰
AFC Metalul Buzau
۲
۱
Csm Bucovina Radauti
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
1st Division, Championship group
NEA Salamina Famagusta
۱
۰
AEK Larnaca
Finished
۱۸:۳۰
AC Omonia Nicosia
۳
۱
AEL Limassol
Finished
۱۹:۳۰
Morocco
Botola
Chabab Rif AL Hoceima
۱
۱
OCS Olympique De Safi
Finished
۱۷:۳۰
Moghreb Athletic De Tetouan
۰
۰
FUS Rabat
Finished
۲۱:۳۰
Slovakia
Superliga, Relegation round
AS Trencin
۰
۱
FC Spartak Trnava
Finished
۱۹:۳۰
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
۳
۲
FK Senica
Finished
۱۹:۳۰
FK Zeleziarne Podbrezova
۱
۱
FC Nitra
Finished
۱۹:۳۰
Venezuela
Segunda Division
CD Hermanos Colmenarez
-
-
Titanes FC
Cancelled
۲۳:۰۰
Italy
Serie C, Girone B
AC Renate
۰
۱
US Albinoleffe
Finished
۲۳:۰۰
Brazil
Sergipano, 2nd Phase
Lagarto FC SE
۱
۰
AO Itabaiana SE
Finished
۲۲:۳۰
Mexico
U20 League, Clausura
Chivas Guadalajara
۲
۰
America Mexico
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Svenska Cup
Djurgardens IF
۲
۲
BK Hacken
Finished
۲۰:۴۵
Wales
Premier League, Championship Round
Barry Town United FC
۰
۲
Bala Town FC
Finished
۱۹:۳۰
Scotland
League One
Arbroath FC
۲
۱
East Fife FC
Finished
۱۸:۳۰
Brechin City
-
-
Montrose FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Dumbarton FC
-
-
Airdrieonians
Cancelled
۱۸:۳۰
Forfar Athletic
۲
۱
Raith Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Stenhousemuir FC
۰
۱
Stranraer FC
Finished
۱۸:۳۰
International Youth
Viareggio Cup, Group B, Pool 6
US Sassuolo
-
-
US Citta DI Pontedera
Cancelled
۱۷:۳۰
FK Rfs
-
-
Benevento
Cancelled
۱۷:۳۰
Belgium
First Division B, Promotion Playoffs
Yellow-Red KV Mechelen
۲
۱
Kfco Beerschot Wilrijk
Finished
۱۸:۳۰
Greece
Football League
Aoc-Kissamikos
۱
۰
AOK Kerkyra
Finished
۱۶:۳۰
Trikala 1963
۱
۰
AO Platanias
Finished
۱۷:۰۰
Scotland
Championship
AYR United
-
-
Queen of The South
Cancelled
۱۸:۳۰
Dunfermline Athletic
-
-
Dundee United
Cancelled
۱۸:۳۰
Falkirk FC
۱
۱
Partick Thistle
Finished
۱۸:۳۰
Greenock Morton
-
-
Alloa Athletic
Cancelled
۱۸:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Rustavi
۱
۱
FC Chikhura Sachkhere
Finished
۱۷:۳۰
FC Dinamo Batumi
۱
۰
FC Dila Gori
Finished
۱۹:۳۰
France
Ligue 2
FC Lorient
۱
۱
Stade Brestois 29
Finished
۱۷:۳۰
International Youth
Viareggio Cup, Group B, Pool 10
Serie D Selection
۲
۰
US Salernitana
Finished
۱۷:۳۰
China U19
۰
۲
Spal 2013
Finished
۱۷:۳۰
International Youth
Viareggio Cup, Group B, Pool 9
Genoa Cfc
۱
۱
Atlantida Juniors
Finished
۱۷:۳۰
FK Dukla Prague
-
-
AS Livorno
Cancelled
۱۷:۳۰
Lithuania
A Lyga
FC Stumbras
۲
۰
FK Atlantas Klaipeda
Finished
۱۶:۳۰
Suduva Marijampole
۱
۰
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Victoria NPL2
Moreland City FC
-
-
Werribee City FC
Cancelled
۰۷:۳۰
Springvale White Eagles
۱
۳
Langwarrin SC
Finished
۰۹:۳۰
Uzbekistan
PFL
FC Pakhtakor Tashkent
-
-
Lokomotiv Tashkent
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 2
Westside
-
-
The Lakes
Cancelled
۱۱:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo II
Athletic de Bilbao
۲
۱
Cd Pamplona
Finished
۱۳:۳۰
Singapore
Premier League
Geylang International
۰
۱
Tampines Rovers FC
Finished
۱۳:۰۰
Hougang United FC
۵
۱
Warriors FC
Finished
۱۳:۰۰
Czech Republic
MSFL
Fc Viktoria Otrokovice
۳
۳
SK Lisen
Finished
۱۲:۴۵
FC Odra Petrkovice
۲
۰
FK Hodonin
Finished
۱۲:۴۵
Czech Republic
CFL
SK Prevysov
۱
۲
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
Finished
۱۲:۴۵
SK Benesov
۴
۳
FC Pisek
Finished
۱۲:۴۵
Loko Vltavin
۲
۱
FK Litomericko
Finished
۱۲:۴۵
Croatia
Prva HNL Academy, Juniori
NK Varazdin
۰
۰
NK Dugopolje
Finished
۱۲:۳۰
Gnk Dinamo Zagreb
۳
۳
Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۳:۳۰
Indonesia
Piala Presiden
Persipura Jayapura
۱
۳
Persepar Kalteng Putra
Finished
۱۲:۰۰
PSIS Semarang
۱
۰
PSM Makassar
Finished
۱۵:۰۰
Australia
Brisbane Premier League, Women
Robina City FC
۸
۱
Taringa Rovers
Finished
۰۹:۳۰
India
Goa Professional League
FC Bardez
۰
۱
FC Goa II
Finished
۱۳:۴۵
Australia
Brisbane Capital League 2 Reserve
Westside Reserves
-
-
The Lakes
Cancelled
۰۹:۳۰
Australia
U20 Queensland National Premier League
Brisbane Olympic FC
-
-
Peninsula Power FC
Cancelled
۰۹:۰۰
Australia
Gold Coast Veto League 1 Reserve
Robina City Reverse
۶
۲
Pacific Pines Reserves
Finished
۰۷:۳۰
Australia
U20 Victoria Premier League 2
Springvale White Eagles
۶
۰
Langwarring SC
Finished
۰۷:۳۰
Guatemala
Liga Nacional, Clausura
CD Petapa
۰
۳
Antigua Gfc
بازی شروع نشده است
۰۵:۳۰
Deportivo Iztapa
۱
۰
Deportivo Siquinala
Finished
۲۲:۳۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group VI - Tenerife
AD Anaza
-
-
UD Tacuense
Cancelled
۰۰:۳۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group VI - Las Palmas
CD Juan Grande
-
-
SB Iregui
Cancelled
۰۰:۳۰
CD Yone La Garita
-
-
Cf Las Majoreras
Cancelled
۱۹:۳۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group V
Rayo Vallecano B
۱
۱
Torrelodones Cf
Finished
۱۳:۳۰
Latvia
Winter Cup
Balvu Sports Center
-
-
JDFS Alberts
Cancelled
۱۴:۰۰
Germany
3. Liga
SV Wehen Wiesbaden
۲
۰
SC Preussen 06 Munster
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Unterhaching
۰
۰
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۱۶:۳۰
FC Wurzburger Kickers
۲
۱
TSV 1860 Munich
Finished
۱۶:۳۰
VfL Sportfreunde Lotte 1929
۰
۲
1 FC Kaiserslautern
Finished
۱۶:۳۰
VfL 1899 Osnabruck
۳
۱
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۶:۳۰
VfR 1921 Aalen
۱
۱
FSV Zwickau
Finished
۱۶:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 3
Ankara Adliyespor
۲
۰
Payasspor
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Suomen Cup, Playoffs
FC Haka Valkeakoski
۰
۱
Rovaniemi PS
Finished
۱۶:۰۰
FC Ktp
۰
۲
Tampereen Ilves
Finished
۱۶:۳۰
AC Oulu
۰
۱
FC Honka
Finished
۱۷:۰۰
TPV Tampere
۰
۲
IFK Mariehamn
Finished
۱۷:۳۰
FC Kiisto
۰
۵
FC Lahti
Finished
۱۷:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
VSG Altglienicke
۰
۰
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۶:۰۰
FSV Optik Rathenow
۲
۱
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۱۶:۰۰
Turkey Amateur
2. Lig, Kirmizi Grup
Fatih Karagumruk SK
۰
۲
Manisa Buyuksehir Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig, Beyaz Grup
Keciorengucu
۰
۰
Kastamonuspor
Finished
۱۵:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1
Tire 1922 Spor
-
-
Silivrispor
Cancelled
۱۵:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga North
Hannover 96 II
-
-
VfB Luebeck
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
SC Weiche Flensburg 08
۲
۱
Holstein Kiel II
Finished
۱۶:۰۰
SSV Jeddeloh II
-
-
Werder Bremen II
Cancelled
۱۸:۳۰
Russia
PFL, South
Legion-Dynamo
۱
۰
FK Angusht Nazran
Finished
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League 1
Chiangmai FC
۲
۱
Ratchaburi Mitr Phol FC
Finished
۱۴:۱۵
Suphanburi FC
۳
۰
Chonburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Chiangrai United
-
-
Muang Thong United
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 1
Vejgaard BK
۴
۱
Aarhus Fremad
Finished
۱۵:۳۰
Tarup-Paarup IF
۰
۲
Kolding IF
Finished
۱۵:۳۰
Jammerbugt FC
۱
۱
Odder Igf
Finished
۱۶:۳۰
Dalum IF
۰
۳
FC Sydvest 05 Tonder
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 2
Skovshoved IF
۱
۱
Middelfart
Finished
۱۵:۳۰
BK Frem
۳
۱
BK Marienlyst
Finished
۱۶:۳۰
Hillerod Fodbold
۱
۴
HIK Hellerup
Finished
۱۶:۳۰
Brønshøj BK
۲
۱
Vanlose IF
Finished
۱۷:۳۰
Slagelse BI
۲
۱
B 93 Kopenhagen
Finished
۱۷:۳۰
Belarus
Cup
Lokomotiv Gomel
۱
۲
FC Vitebsk
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga 1, Relegation round
AFC Dunarea 2005 Calarasi
۱
۲
CSM Politehnica Iasi
Finished
۱۴:۳۰
Estonia
Premium Liiga
FC Kuressaare
۰
۱
FCI Levadia Tallinn
Finished
۱۴:۳۰
Viljandi JK Tulevik
۰
۴
Tartu JK Tammeka
Finished
۱۴:۳۰
JK Tallinna Kalev
۰
۴
JK Narva Trans
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Segunda Liga
Academica De Coimbra
۱
۰
Sporting Braga B
Finished
۱۴:۳۰
Leixoes SC
۱
۰
FC Arouca
Finished
۱۸:۳۰
SL Benfica B
۲
۱
FC Penafiel
Finished
۱۸:۳۰
CD Mafra
۲
۲
Academico De Viseu FC
Finished
۱۸:۳۰
Thailand
Thai League 2
Thailand Honda FC
۲
۱
Air Force United FC
Finished
۱۴:۱۵
Ireland
First Division
Longford Town
-
-
Galway United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید