0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
Germany
Bundesliga
FC Bayern Munich
۶
۰
1. Fsv Mainz 05
Finished
۲۰:۳۰
Eintracht Frankfurt
۱
۰
1. FC Nuremberg
Finished
۱۸:۰۰
Bayer 04 Leverkusen
۱
۳
Werder Bremen
Finished
۱۶:۰۰
England
Premier League
Fulham FC
۱
۲
Liverpool FC
Finished
۱۷:۴۵
Everton FC
۲
۰
Chelsea FC
Finished
۲۰:۰۰
Tottenham Hotspur
-
-
Crystal Palace
Cancelled
۱۵:۳۰
France
Ligue 1
Paris Saint Germain
۳
۱
Olympique Marseille
Finished
۲۳:۳۰
Olympique Lyonnais
۳
۲
HSC Montpellier
Finished
۱۷:۰۰
Stade De Reims
۱
۰
FC Nantes
Finished
۱۷:۳۰
FC Girondins Bordeaux
۱
۱
FC Stade Rennes
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie A
SSC Napoli
۴
۲
Udinese Calcio
Finished
۲۰:۳۰
Atalanta Bergamasca Calcio
۱
۱
AC Chievo Verona
Finished
۱۷:۳۰
SS Lazio Roma
۴
۱
Parma Calcio 1913 S.r.l.
Finished
۱۷:۳۰
Empoli FC
۲
۱
Frosinone Calcio
Finished
۱۷:۳۰
AC Milan
۲
۳
Inter Milano
Finished
۲۳:۰۰
Genoa Cfc
۲
۰
Juventus Turin
Finished
۱۵:۰۰
Denmark
Superligaen
FC Copenhagen
۳
۱
Hobro IK
Finished
۱۹:۳۰
FC Midtjylland
۲
۱
Sonderjyske
Finished
۱۹:۳۰
Odense Boldklub
۱
۰
Randers FC
Finished
۱۹:۳۰
Aalborg BK
۳
۱
Aarhus GF
Finished
۱۹:۳۰
Esbjerg FB
۲
۱
Vejle BK
Finished
۱۹:۳۰
AC Horsens
۱
۳
Broendby IF
Finished
۱۹:۳۰
Vendsyssel FF
۰
۱
FC Nordsjaelland
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
Primeira Liga
FC Porto
۳
۰
CS Maritimo Madeira
Finished
۰۰:۰۰
Moreirense FC
۰
۴
SL Benfica
Finished
۲۱:۰۰
CD Tondela
۱
۱
CD Feirense
Finished
۲۳:۳۰
CD Aves
۰
۱
GD Chaves
Finished
۱۸:۳۰
CD Nacional Madeira
۰
۱
Rio Ave FC
Finished
۱۸:۳۰
Belgium
First Division A
Club Brugge
۱
۲
Royal Mouscron-Peruwelz
Finished
۲۰:۳۰
Standard Liege
۴
۳
KV RS Waasland Beveren
Finished
۲۰:۳۰
SV Zulte Waregem
۳
۳
KRC Genk
Finished
۲۰:۳۰
KV Oostende
۰
۲
RSC Anderlecht
Finished
۲۰:۳۰
Royal Charleroi SC
۱
۲
AS Eupen
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
ST. Truidense VV
۰
۲
KAA Gent
Finished
۲۰:۳۰
KV Kortrijk
۲
۰
Royal Antwerp FC
Finished
۲۰:۳۰
Sporting Lokeren
۳
۱
Cercle Brugge
Finished
۲۰:۳۰
Netherlands
Eredivisie
VVV Venlo
۰
۱
PSV Eindhoven
Finished
۱۴:۴۵
AZ Alkmaar
۱
۰
Ajax Amsterdam
Finished
۱۷:۰۰
FC Groningen
۱
۰
ADO Den Haag
Finished
۱۷:۰۰
Excelsior Rotterdam
۰
۲
PEC Zwolle
Finished
۱۹:۱۵
Iran
Pro League
ZOB Ahan Isfahan FC
۲
۰
Esteghlal Khuzestan FC
Finished
۱۶:۳۰
Paykan FC
۱
۱
Sanat Naft Abadan FC
Finished
۱۶:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Olimpik Donetsk
۱
۲
FC Dynamo Kiev
Finished
۲۱:۰۰
SFC Desna Chernihiv
۰
۱
FC Lviv
Finished
۱۸:۳۰
FC Karpaty Lviv
۱
۱
FC Mariupol
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
Premiership
Dundee FC
۰
۱
Celtic Glasgow
Finished
۱۶:۰۰
Austria
Bundesliga
FC Wacker Innsbruck
۰
۲
FC Salzburg
Finished
۱۹:۳۰
SK Rapid Wien
۲
۲
TSV Hartberg
Finished
۱۹:۳۰
SCR Altach
۱
۲
LASK Linz
Finished
۱۹:۳۰
SKN St. Poelten
۰
۱
SV Mattersburg
Finished
۱۹:۳۰
SK Sturm Graz
۱
۰
FK Austria Wien
Finished
۱۹:۳۰
RZ Pellets Wac
۲
۲
FC Admira Wacker Modling
Finished
۱۹:۳۰
Turkey
Super Lig
Bursaspor
۲
۳
Galatasaray
Finished
۱۹:۳۰
Kayserispor
۱
۱
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۶:۳۰
Yeni Malatyaspor
۳
۱
MKE Ankaragucu
Finished
۱۴:۰۰
Spain
LaLiga
SD Eibar
۱
۲
Real Valladolid
Finished
۱۴:۳۰
Real Betis Balompie
۱
۴
FC Barcelona
Finished
۲۳:۱۵
RCD Espanyol Barcelona
۰
۱
FC Sevilla
Finished
۱۸:۴۵
CF Valencia
۰
۰
CF Getafe
Finished
۲۱:۰۰
CF Villarreal
۳
۱
Rayo Vallecano
Finished
۲۱:۰۰
Czech Republic
1. Liga
1 FK Pribram
۰
۲
SK Slavia Prague
Finished
۲۰:۰۰
Bohemians Prague 1905
۰
۰
SFC Opava
Finished
۱۷:۳۰
Serbia
Superliga
FK Rad
۰
۳
FK Crvena Zvezda
Finished
۱۹:۳۰
FK Mladost Lucani
۳
۱
FK Vozdovac
Finished
۲۰:۳۰
FK Vojvodina
۰
۰
FK Cukaricki
Finished
۲۱:۳۰
Australia
A-League
Sydney FC
۰
۲
Melbourne City FC
Finished
۱۱:۳۰
Wellington Phoenix FC
۳
۱
Western Sydney Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
Italy
Serie B
US Palermo
۴
۱
Carpi FC 1909
Finished
۱۷:۳۰
FC Crotone
۲
۲
US Lecce
Finished
۲۳:۳۰
Venezia
۱
۱
US Cremonese
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Superliga
Racing Club Avellaneda
۱
۰
CA Belgrano
Finished
۰۲:۳۰
San Martin De San Juan
۲
۳
Argentinos Juniors
Finished
۰۰:۱۵
Club Atletico Rosario Central
۰
۱
San Lorenzo
Finished
۲۲:۰۰
Club Atletico Patronato Parana
۲
۰
Defensa Y Justicia
Finished
۱۷:۳۰
CA Talleres De Cordoba
۱
۳
CA Tigre
Finished
۱۹:۴۵
Sweden
Svenska Cup
AIK
۱
۱
AFC Eskilstuna
Finished
۲۰:۴۵
Spain
LaLiga 2
CA Osasuna
۳
۰
CF Rayo Majadahonda
Finished
۲۰:۳۰
Las Palmas UD
۱
۲
RCD Mallorca
Finished
۲۲:۳۰
UD Almeria
۰
۰
Granada CF
Finished
۲۰:۳۰
Real Oviedo
۲
۰
Gimnastic de Tarragona
Finished
۱۴:۳۰
Cordoba CF
۱
۲
Sporting Gijon
Finished
۱۸:۳۰
CF Reus Deportiu
-
-
RC Deportivo La Coruna
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Brazil
Sergipano, 2nd Phase
AD Confianca SE
۲
۲
AD Frei Paulistano SE
Finished
۲۳:۳۰
Dorense FC SE
-
-
CS Sergipe SE
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Brazil
Paulista, Serie A1
SC Corinthians SP
۱
۰
Oeste FC SP
Finished
۲۲:۳۰
AA Ponte Preta SP
۳
۰
Guarani FC SP
Finished
۰۱:۳۰
Japan
J.League
FC Tokyo
۱
۰
Nagoya Grampus
Finished
۰۸:۰۰
Vissel Kobe
۱
۱
Shimizu S-Pulse
Finished
۰۸:۳۰
Kawasaki Frontale
۰
۱
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Sagan Tosu
۱
۰
Jubilo Iwata
Finished
۰۷:۳۰
Shonan Bellmare
۲
۱
Vegalta Sendai
Finished
۱۱:۳۰
Cerezo Osaka
۱
۲
Urawa Red Diamonds
Finished
۰۹:۳۰
Oita Trinita
۲
۰
Yokohama F Marinos
Finished
۱۰:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۱
۰
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۰۹:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۳
Kashima Antlers
Finished
۰۸:۳۰
Brazil
Carioca, Serie A, Taca Rio
CR Flamengo RJ
۰
۰
Volta Redonda FC RJ
Finished
۰۱:۳۰
AD Cabofriense RJ
۲
۰
CR Vasco DA Gama RJ
Finished
۲۲:۳۰
Mexico
Primera Division, Clausura
Tigres Uanl
۴
۱
Queretaro FC
Finished
۰۶:۳۰
Deportivo Toluca FC
۲
۰
Atlas FC
Finished
۲۱:۳۰
Xolos De Tijuana
۱
۰
CF Monterrey
Finished
۰۶:۳۶
Cruz Azul
۴
۱
CF Pachuca
Finished
۰۲:۳۰
Guadalajara Chivas
۰
۲
CF America
Finished
۰۴:۳۰
Croatia
1. HNL
HNK Gorica
۱
۲
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۱۷:۳۰
HNK Rijeka
۳
۱
NK Osijek
Finished
۲۰:۰۰
Finland
Suomen Cup, Playoffs
JS Hercules
۰
۲
FC Inter Turku
Finished
۱۶:۳۰
Korea Republic
K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors
۰
۱
Gangwon FC
Finished
۰۸:۳۰
Daegu FC
۱
۱
Ulsan Hyundai
Finished
۰۸:۳۰
Pohang Steelers
۴
۱
Gyeongnam FC
Finished
۱۰:۳۰
England
FA Cup
Millwall FC
۲
۲
Brighton & Hove Albion
Finished
۱۷:۳۰
Ecuador
Serie A
Fuerza Amarilla SC
۰
۳
Barcelona SC
Finished
۲۳:۳۰
CD Universidad Catolica
۲
۱
Delfin SC
Finished
۰۱:۴۵
CD America De Quito
۰
۱
CSD Macara
Finished
۰۴:۰۰
LDU Quito
۰
۱
SD Aucas
Finished
۲۰:۳۰
Switzerland
Super League
FC Basel 1893
۲
۲
BSC Young Boys
Finished
۱۸:۳۰
FC Thun
۱
۱
FC Luzern
Finished
۱۸:۳۰
FC Zurich
۲
۱
Neuchatel Xamax Fcs
Finished
۱۸:۳۰
Korea Republic
K-League 2
Daejeon Citizen FC
۰
۰
Seoul E-Land FC
Finished
۰۷:۳۰
Gwangju FC
۱
۱
Busan I Park
Finished
۰۹:۳۰
Jeonnam Dragons
۱
۰
FC Anyang
Finished
۰۹:۳۰
Colombia
Primera A, Apertura
CD La Equidad
۲
۲
Boyaca Patriotas FC
Finished
۰۲:۰۰
AD Cali
۰
۱
America De Cali
Finished
۰۱:۳۰
Envigado FC
۱
۱
Rionegro Aguilas
Finished
۰۴:۱۵
CD Once Caldas
۰
۱
AD Pasto
Finished
۲۲:۳۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
Club River Plate Asuncion
۱
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۰:۴۵
Libertad Asuncion
۴
۰
Deportivo Santani
Finished
۰۲:۴۵
Greece
Football League
Volos Nps
۳
۰
Sparti
Finished
۱۶:۳۰
Iraklis 1908 FC
۲
۱
Aittitos Spaton
Finished
۱۶:۳۰
Apollon Pontou
۱
۰
Aiginiakos FC
Finished
۱۶:۳۰
Apollon Larissa FC
۰
۱
AE Karaiskakis
Finished
۱۶:۳۰
Panachaiki 1891 FC
۲
۲
Doxa Dramas
Finished
۱۶:۳۰
Ergotelis
۴
۱
Irodotos
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Gaucho
Caxias RS
۳
۰
Clube Esportivo Aimore RS
Finished
۲۲:۳۰
Novo Hamburgo RS
۱
۱
EC Juventude RS
Finished
۰۰:۳۰
Esporte Clube Sao Luiz
۱
۰
Veranopolis RS
Finished
۲۲:۳۰
Esporte Clube Avenida RS
۱
۳
EC Sao Jose RS
Finished
۲۲:۳۰
Brasil De Pelotas RS
۲
۱
EC Pelotas RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Peru
Primera Division, Apertura
Union Comercio
۰
۰
CD Usmp
Finished
۰۰:۰۰
Sporting Cristal
۴
۱
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۱۹:۴۵
Alianza Lima
۲
۲
Deportivo Municipal
Finished
۰۴:۳۰
Sport Huancayo
۲
۲
Ayacucho FC
Finished
۰۲:۱۵
Carlos Mannucci
۳
۲
Pirata FC
Finished
۲۲:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
FC Bayern Munich II
۳
۲
VfR Garching
Finished
۱۴:۳۰
Russia
Premier League
FC Spartak Moscow
۱
۱
FC Zenit ST Petersburg
Finished
۱۹:۳۰
FC Lokomotiv Moscow
۱
۰
FC Krasnodar
Finished
۱۷:۰۰
FC Ufa
۰
۱
Republican FC Akhmat Grozny
Finished
۱۴:۳۰
Greece
Super League
Panathinaikos
-
-
Olympiacos Piraeus
Interrupted
۲۰:۳۰
Atromitos Athinon
۰
۱
AEK Athens
Finished
۱۷:۳۰
Panionios
۱
۰
AO Xanthi FC
Finished
۲۱:۰۰
OFI Kreta
۲
۰
APO Levadeiakos FC
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga 1, Championship round
AFC Astra Giurgiu
۰
۲
Fotbal Club Fcsb
Finished
۲۲:۰۰
USA
USL, Championship
Reno 1868 FC
۲
۱
Austin Bold FC
Finished
۰۰:۳۰
Bethlehem Steel FC
۰
۱
North Carolina FC
Finished
۰۳:۰۰
Orange County SC
۳
۵
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۵:۳۰
Phoenix Rising FC
۳
۳
New Mexico United
Finished
۰۶:۰۰
Nashville SC
۰
۱
Saint Louis FC
Finished
۰۳:۳۰
Charleston Battery
۲
۱
Hartford Athletic
Finished
۰۳:۰۰
OKC Energy FC
۲
۱
LAS Vegas Lights
Finished
۰۴:۰۰
Tampa Bay Rowdies
۲
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۳:۰۰
Birmingham Legion FC
۰
۱
Ottawa Fury FC
Finished
۰۳:۳۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۰
۱
Sacramento Republic FC
Finished
۰۳:۳۰
Memphis 901 FC
-
-
Loudoun United FC
Cancelled
۰۳:۳۰
Rio Grande Valley FC
۰
۲
Fresno FC
Finished
۰۴:۰۰
San Antonio FC
۱
۳
Portland Timbers II
Finished
۰۴:۰۰
Tacoma Defiance
۰
۳
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۵:۳۰
Costa Rica
Primera Division, Clausura
Universidad De Costa Rica
۲
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۱:۳۰
AD Santos De Guapiles
۱
۲
Guadalupe FC
Finished
۰۳:۳۰
LD Alajuelense
۲
۲
CS Cartagines
Finished
۰۵:۰۰
Municipal Perez Zeledon
۱
۰
AD San Carlos
Finished
۰۵:۳۰
China
China League 1
Shanghai Shenxin
۰
۰
Sichuan Annapurna
Finished
۱۱:۰۰
Guangdong Southern Tigers FC
۰
۰
Beijing Sport University FC
Finished
۱۱:۰۰
Zhejiang Greentown FC
۲
۱
Heilongjiang Lava Spring
Finished
۱۵:۰۰
Germany
2. Bundesliga
SC Paderborn 07
۳
۱
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۰۰
DSC Arminia Bielefeld
۳
۱
VfL Bochum
Finished
۱۶:۰۰
MSV Duisburg
-
-
1. FC Cologne
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Japan
J.League 2
Montedio Yamagata
۱
۰
Omiya Ardija
Finished
۰۸:۳۰
Ehime FC
۲
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۰:۳۰
Zweigen Kanazawa
۶
۱
FC Machida Zelvia
Finished
۰۸:۳۰
Mito Hollyhock
۱
۱
JEF United Ichihara Chiba
Finished
۰۸:۳۰
Kyoto Sanga FC
۰
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۰۸:۳۰
Ventforet Kofu
۲
۰
V-Varen Nagasaki
Finished
۰۸:۳۰
Fagiano Okayama
۲
۱
Avispa Fukuoka
Finished
۰۸:۳۰
FC Gifu
۰
۰
Kagoshima United
بازی شروع نشده است
۰۸:۳۰
USA
Major League Soccer
New York City FC
۲
۲
Los Angeles FC
Finished
۲۲:۳۰
Los Angeles Galaxy
۳
۲
Minnesota United FC
Finished
۰۶:۰۰
DC United
۵
۰
Real Salt Lake
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Campeonato Paraibano
Sousa EC PB
۱
۱
CS Paraibano PB
Finished
۲۳:۳۰
Treze FC PB
۱
۱
Desportiva Perilima PB
Finished
۲۲:۳۰
Nacional AC PB
۱
۴
Atletico Cajazeirense PB
Finished
۲۳:۳۰
Colombia
Primera B, Apertura
Llaneros FC
۰
۲
Real Cartagena FC
Finished
۲۳:۳۰
Bogota FC
۳
۲
CD Tulua
Finished
۲۲:۳۰
Chile
Primera Division
Audax Italiano La Florida
۲
۲
CD O'Higgins
Finished
۰۳:۰۰
Universidad De Concepcion
۲
۱
Universidad De Chile
Finished
۰۰:۳۰
Deportes Iquique
۳
۳
Palestino
Finished
۲۲:۳۰
Colo Colo
۲
۳
Club Deportivo Universidad Catolica
Finished
۱۸:۳۰
Estonia
Premium Liiga
Maardu Linnameeskond
۰
۵
Nomme Kalju FC
Finished
۱۶:۳۰
Paide Linnameeskond
۰
۱
FC Flora Tallinn
Finished
۱۴:۳۰
Russia
Football National League
FC Ska-Khabarovsk
۱
۰
FC Tom Tomsk
Finished
۰۸:۳۰
FC Sibir Novosibirsk
۰
۲
FC Tambov
Finished
۱۲:۳۰
FC Nizhny Novgorod
۰
۱
FC Shinnik Yaroslavl
Finished
۱۴:۳۰
FC Rotor
۱
۰
FC Khimki
Finished
۱۳:۳۰
FC Zenit-2 ST Petersburg
۱
۰
FC Fakel Voronezh
Finished
۱۶:۳۰
FC Mordovia Saransk
۰
۰
FC Luch
Finished
۱۷:۳۰
FC Armavir
۰
۰
FC Avangard Kursk
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Mineiro, Modulo I
CA Mineiro MG
۳
۲
America FC MG
Finished
۲۲:۳۰
Caldense MG
۳
۰
Tupynambas MG
Finished
۱۷:۳۰
Uruguay
Primera Division, Apertura
Racing Club Montevideo
۳
۰
CA Progreso
Finished
۲۳:۰۰
Plaza Colonia
۱
۰
CA River Plate
Finished
۲۳:۰۰
CA Juventud De Las Piedras
۱
۱
Rampla Juniors
Finished
۲۳:۰۰
Cerro Largo FC
۴
۱
CA Cerro
Finished
۰۲:۰۰
Slovakia
2. Liga
MSK Zilina B
۳
۳
MFk Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۳:۰۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group VI - Las Palmas
Union Viera CF
۳
۰
Ud Las Torres
Finished
۰۰:۳۰
Peru
Reserve League
Alianza Universidad De Huanuco
۳
۲
Real Garcilaso
Finished
۲۱:۳۰
Russia
Youth League
FK Ufa
۱
۰
FC Akhmat Grozny
Finished
۰۹:۳۰
Lokomotiv Moscow
۱
۳
FK Krasnodar
Finished
۱۲:۰۰
El Salvador
Segunda Division
Fuerte San Francisco
۱
۱
CD Liberal
Finished
۰۰:۳۰
Cd Once Lobos Chalchuapa
۱
۲
Cd Racing Junior De Armenia
Finished
۲۰:۳۰
Chile
Primera B
CD Santa Cruz
۲
۰
Union San Felipe
Finished
۰۳:۳۰
Melipilla
۰
۰
CSD Rangers
Finished
۰۰:۰۰
Santiago Morning
۰
۰
Club De Deportes Temuco Sadp
Finished
۰۰:۱۵
Deportes Puerto Montt
۱
۰
Deportes La Serena
Finished
۰۰:۳۰
San Luis De Quillota
۲
۲
Santiago Wanderers
Finished
۰۰:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 3
Logan Village
۲
۲
Redcliffe Pcyc
Finished
۱۱:۳۰
North Lakes Mustangs Fc
۴
۳
Ripley Valley Fc
Finished
۱۱:۳۰
Bethania Rams
-
-
Logan Metro
بازی شروع نشده است
۰۹:۳۰
Singapore
Premier League
Home United FC
۰
۰
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۳:۰۰
Portugal
Segunda Liga
FC Pacos Ferreira
۱
۱
Estoril Praia
Finished
۱۴:۴۵
CD Cova Piedade
۱
۱
FC Porto B
Finished
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes B
۱
۰
Sporting Farense
Finished
۲۰:۳۰
SC Varzim
۱
۱
Uniao Desportiva Oliveirense
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Covilha
۲
۰
FC Famalicao
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
FNL
FC Hradec Kralove
۳
۰
1.sk Prostejov
Finished
۱۷:۳۰
FK Viktoria Zizkov
۰
۱
FK Usti Nad Labem
Finished
۱۲:۴۵
SK Dynamo Ceske Budejovice
۳
۲
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۹:۳۰
FC Sellier & Bellot Vlasim
۲
۳
FC Mas Taborsko
Finished
۱۷:۳۰
FK Varnsdorf
۰
۰
MFK Vitkovice
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Israel
Premier League, Playoffs 7-14
Hapoel Haifa FC
۰
۰
Beitar Jerusalem FC
Finished
۲۲:۳۰
Ironi Kiryat Shmona FC
۰
۱
Maccabi Petah Tikva FC
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Los Andes
۲
۰
CD Santamarina Tandil
Finished
۲۲:۳۰
Ferro Carril Oeste
۵
۱
Deportivo Moron
Finished
۲۲:۳۰
CA Brown De Adrogue
۱
۰
Independiente Rivadavia De Mendoza
Finished
۲۲:۳۰
Nueva Chicago
۱
۱
Chacarita Juniors
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۵
Olimpo Bahia Blanca
۰
۲
Club Atletico Temperley
Finished
۲۲:۳۰
Guillermo Brown
۳
۰
Mitre Santiago Del Estero
Finished
۲۲:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
Union de Sunchales
۲
۲
Def. de Belgrano de Villa Ramallo
Finished
۲۲:۳۰
Huracan Las Heras
۲
۱
Boca Unidos
Finished
۲۳:۳۰
Deportivo Maipu
۲
۳
Chaco For Ever
Finished
۲۲:۳۰
Guatemala
Liga Nacional, Clausura
CSD Municipal
۱
۱
CSD Coban Imperial
Finished
۰۰:۳۰
CD Chiantla
۰
۱
Deportivo Malacateco
Finished
۲۳:۰۰
CSD Xelaju MC
۲
۰
CSD Comunicaciones
Finished
۰۵:۳۰
Austria Amateur
Wiener Stadtliga
SK Slovan HAC
۰
۱
SR Donaufeld
Finished
۱۲:۴۵
Thailand
Thai League 1
Port FC
۱
۱
PTT Rayong FC
Finished
۱۴:۳۰
Samut Prakan City FC
۰
۰
Sukhothai FC
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok United
۰
۱
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
India
Indian Super League, Playoffs
Bengaluru FC
۰
۰
FC Goa
Finished
۱۷:۳۰
Nicaragua
U20 Liga Primera Juvenil
Unan
۱
۳
Managua
Finished
۰۲:۰۰
Turkey Amateur
2. Lig, Kirmizi Grup
Tuzlaspor
۳
۱
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۵:۳۰
Sanliurfaspor
۳
۰
Bandirmaspor
Finished
۱۵:۰۰
Fethiyespor
-
-
Sivas Belediye Spor
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Tarsus Idman Yurdu
-
-
Kahramanmarasspor AS
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Konya Anadolu Selcukspor
۱
۳
Pendikspor
Finished
۱۵:۳۰
Darica Genclerbirligi
۱
۲
Etimesgut Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Menemen Belediye Spor
۱
۰
Kirklarelispor
Finished
۱۵:۳۰
Tokatspor
-
-
BAK Spor Klubu
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Mexico
Liga Premier
Chivas Guadalajara II
۱
۱
Club Necaxa Ii
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Gladiadores FC
۰
۱
Ocelotes de La Unach
Finished
۰۰:۳۰
Israel
Premier League, Playoffs 1-6
Maccabi Netanya FC
۰
۱
Hapoel Beer Sheva FC
Finished
۲۱:۴۵
India
I-League, 2nd Division
Mohammedan SC
۰
۲
Nbp Rainbow AC
Finished
۱۳:۰۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group III
RCD Espanyol Barcelona B
۲
۳
CD San Gabriel
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Pernambucano, Serie A1, First stage
Flamengo De Arcoverde PE
۲
۱
America PE
Finished
۲۲:۳۰
Salgueiro PE
۲
۱
Petrolina PE
Finished
۲۲:۳۰
Central PE
۱
۲
SC Recife PE
Finished
۲۲:۳۰
AAD Vitoria Tabocas PE
۲
۲
Afogados Ingazeira PE
Finished
۲۲:۳۰
Nautico PE
۰
۰
Santa Cruz FC PE
Finished
۲۲:۳۰
Czech Republic
U21, Moravia Group
MFk Okd Karvina
۰
۲
FC Banik Ostrava
Finished
۱۳:۳۰
Bulgaria
First Professional League
FC Vitosha Bistrica
۰
۳
PFC Lokomotiv Plovdiv
Finished
۱۴:۰۰
PFC Slavia Sofia
۰
۱
FC Etar Veliko Tarnovo
Finished
۱۹:۰۰
FC Dunav Ruse
۱
۱
PFC Cherno More Varna
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
Divize E
Fc Tvd Slavicin
۲
۱
1.fc Viktorie Prerov
Finished
۱۲:۴۵
Turkey
1. Lig
Altay Izmir
۴
۰
Kardemir Karabukspor
Finished
۱۴:۰۰
Boluspor
۱
۰
Balikesirspor
Finished
۱۶:۳۰
Afjet Afyonspor
۱
۳
Denizlispor
Finished
۱۴:۰۰
Adanaspor
۰
۱
Genclerbirligi SK
Finished
۱۶:۳۰
Poland
Ekstraklasa
GKS Piast Gliwice
۲
۱
Miedz Legnica
Finished
۱۸:۰۰
Kghm Zaglebie Lubin
۰
۰
MKS Arka Gdynia
Finished
۱۸:۰۰
Wisla Krakow
۳
۲
KS Cracovia
Finished
۲۰:۳۰
Cyprus
1st Division, Championship group
Apollon Limassol
۱
۳
Apoel Nicosia
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Rostov Region Championship
Ro Uor
۱
۱
Sbornaya RO Rostselmash
Finished
۱۱:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo VII
Levante UD
۲
۰
Kelme CF
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group V
AD Alhondiga
۲
۲
Madrid CFF B
Finished
۱۴:۰۰
Denmark
1st Division
Silkeborg IF
۲
۱
FC Fredericia
Finished
۱۶:۱۵
Fremad Amager
۰
۱
Viborg FF
Finished
۱۶:۱۵
FC Helsingoer
۰
۲
HB Koege
Finished
۱۶:۱۵
Hvidovre IF
۰
۲
FC Roskilde
Finished
۱۶:۱۵
Nykoebing FC
۱
۱
Lyngby BK
Finished
۱۶:۱۵
Thisted FC
۲
۳
Naestved BK
Finished
۱۶:۱۵
Hungary
NB II
Vasas FC
۳
۲
Balmazujvarosi FC
Finished
۱۹:۳۰
Budafoki Mte
۲
۱
Bekescsaba 1912 Elore
Finished
۱۹:۳۰
Kaposvari Rakoczi FC
۱
۱
Aqvital FC Csakvar
Finished
۱۹:۳۰
Gyirmot FC Gyor
۱
۵
Budaorsi SC
Finished
۱۹:۳۰
Poland
I Liga
Rakow Czestochowa
۱
۰
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Finished
۲۰:۳۰
Puszcza Niepolomice
۰
۰
Odra Opole
Finished
۱۹:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
1. FC Lokomotive Leipzig
۳
۱
VfB Auerbach 1906
Finished
۱۶:۰۰
FSV Wacker 90 Nordhausen
-
-
BFC Dynamo
Cancelled
۱۶:۰۰
Hertha BSC Berlin II
۳
۱
SV Babelsberg 03
Finished
۱۶:۰۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
۰
۰
FSV Union Furstenwalde
Finished
۱۶:۰۰
ZFC Meuselwitz
۲
۰
Bischofswerdaer FV 1908
Finished
۱۶:۰۰
Berliner AK 07
۲
۰
Chemnitzer FC
Finished
۱۶:۰۰
FSV Budissa Bautzen
۰
۱
VfB Germania Halberstadt
Finished
۱۶:۰۰
Morocco
Botola
Mouloudia Club of Oujda
۰
۰
Rapide Club Oued Zem
Finished
۱۸:۳۰
Olympique Club of Khouribga
-
-
CA Youssoufia Berrechid
Cancelled
۲۱:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 3
1461 Trabzon
۱
۰
Halide Edip Adivarspor
Finished
۱۵:۰۰
Bayburt Grup Ozel Idare Genclik VE Spor
-
-
Bagcilar Spor Kulubu
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Fatsa Belediyespor
-
-
Turgutluspor
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Cizrespor
-
-
Golcukspor
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Corum Belediyespor
-
-
Serik Belediyespor
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Kocaelispor
-
-
Diyarbekirspor AS
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Karacabey Birlik Spor A.s
-
-
Bucaspor
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Germany
3. Liga
Energie Cottbus
۰
۲
Karlsruher SC
Finished
۱۵:۳۰
Eintracht Braunschweig
۳
۰
SV Meppen 1912
Finished
۱۶:۳۰
International
SAFF Championship, Women
Sri Lanka
۰
۵
India
Finished
۱۲:۴۵
Austria
2. Liga
WSG Swarovski Wattens
۵
۱
Floridsdorfer AC
Finished
۱۳:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 2
Alibeykoy
۱
۰
Kizilcabolukspor
Finished
۱۵:۳۰
Elaziz Belediyespor
-
-
Bergama Belediyespor
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Adiyaman 1954 SK
-
-
Yeni Orduspor Kulubu
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Van Buyuksehir Belediyespor
-
-
Pazarspor
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Kemerspor 2003
-
-
Osmaniyespor
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Duzcespor
-
-
Kirsehir Belediye Spor
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Winterthur
۰
۱
FC Aarau
Finished
۱۷:۳۰
FC Chiasso
۳
۱
FC Wil 1900
Finished
۱۷:۰۰
Egypt
Premier League
AL Ittihad AL Sakandary
۱
۱
Haras EL Hodood
Finished
۱۹:۳۰
Kuwait
Premier League
AL Nasr Kuwait
۰
۴
AL Kuwait SC
Finished
۱۹:۰۰
Denmark
2nd Division, Pulje 2
AB Gladsaxe
۱
۱
BK Avarta
Finished
۱۷:۳۰
Greece
3rd League, Group 3
Naupaktiakos Asteras
۱
۰
Thriamvos Servianon
Finished
۱۶:۳۰
Latvia
Virsliga
Valmiera FK
۲
۰
BFC Daugavpils
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie C, Girone B
SSD Vis Pesaro 1898
۰
۱
FC Sudtirol
Finished
۱۷:۰۰
AJ Fano 1906
-
-
Fermana FC
Cancelled
۱۹:۰۰
AS Giana Erminio
۴
۰
AS Gubbio 1910
Finished
۱۹:۰۰
Ternana Calcio
۰
۳
Imolese Calcio
Finished
۱۹:۰۰
Rimini FC 1912
۰
۱
Ravenna FC 1913
Finished
۱۹:۰۰
AC Feralpisalo
۱
۱
SS Sambenedettese Calcio
Finished
۱۹:۰۰
LR Vicenza Virtus
۰
۲
US Triestina Calcio 1918
Finished
۱۹:۰۰
SS Teramo Calcio
۱
۲
Virtus Vecomp Verona
Finished
۱۹:۰۰
Italy
Serie C, Girone C
FC Rieti
۱
۰
US Catanzaro 1929
Finished
۱۷:۰۰
Calcio Catania
۱
۰
SS Juve Stabia
Finished
۱۷:۰۰
Sicula Leonzio
۱
۰
SS Monopoli 1966
Finished
۱۷:۰۰
Cavese 1919
۴
۰
Paganese Calcio 1926
Finished
۱۷:۰۰
AS Bisceglie
۰
۰
Siracusa Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Francavilla Calcio
۴
۱
Trapani Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Casertana FC
۳
۴
AS Viterbese Castrense
Finished
۱۷:۰۰
US Vibonese Calcio
۱
۰
Rende Calcio 1968
Finished
۲۱:۰۰
South Africa
Premier League
Chippa United FC
۱
۱
Highlands Park FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
FC Lendorf
۱
۲
WSC Hertha
Finished
۱۷:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga East
FC Admira Wacker Modling (A)
۱
۱
SC Neusiedl AM See 1919
Finished
۱۸:۳۰
Algeria
Ligue 1
AS Ain Mlila
۱
۰
CA Bordj Bou Arreridj
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Olympique Medea
۱
۰
JS Kabylie
Finished
۱۷:۳۰
ES Setif
۴
۱
MC Oran
Finished
۱۸:۳۰
Cyprus
1st Division, Relegation group
Pafos FC
۰
۱
Anorthosis Famagusta
Finished
۱۷:۳۰
Alki Oroklinis
۱
۴
Doxa Katokopias
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
Superliga, Championship round
FC Dac 1904 Dunajska Streda
۱
۱
MFK Ruzomberok
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 1
Ringkobing IF
۰
۳
Brabrand IF
Finished
۱۶:۳۰
Norway
Super Cup
Rosenborg BK
-
-
Molde FK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Faroe Islands
Premier League
HB Torshavn
۱
۱
NSI Runavik
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga 1, Relegation round
CS Gaz Metan Medias
۲
۱
FC Dinamo Bucuresti 1948
Finished
۱۹:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga North
U.s.i. Lupo-Martini
-
-
BSV SW Rehden
Cancelled
۱۶:۳۰
FC St. Pauli II
-
-
1 FC Germania Egestorf/Langreder
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
TSV Havelse
-
-
Hamburger SV II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Lueneburger SK Hansa
-
-
Eintracht Norderstedt
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
VfB Oldenburg
-
-
VfL Oldenburg
Cancelled
۱۷:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 2 Reserve
Oxley United
-
-
North Brisbane Reserves
Cancelled
۰۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II
۱
۱
1. Fsv Mainz 05 II
Finished
۱۶:۳۰
Offenbacher FC Kickers 1901
۲
۰
SC Freiburg II
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
U21, Bohemia Group
Dukla Praha
۱
۶
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۲:۴۵
Australia
NPL Queensland, Women
Sunshine Coast FC
-
-
Lions FC
Cancelled
۰۷:۳۰
The Gap FC
-
-
Western Pride FC
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Hong Kong
Division 2
Sun Hei SC
۰
۳
Golik North District
Finished
۰۹:۰۰
Australia
Gold Coast Premier League
Nerang
-
-
Mudgeeraba
بازی شروع نشده است
۰۹:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
1 Dfc Leoben
۱
۷
Udfc Hof Bei Straden
Finished
۱۲:۳۰
Turkey Amateur
U21 Super Lig
Kayserispor
۰
۱
Istanbul Basaksehir
Finished
۱۲:۳۰
Bursaspor
۱
۱
Galatasaray
Finished
۱۲:۳۰
Yeni Malatyaspor
-
-
MKE Ankaragucu
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Turkey Amateur
U21 1. Lig
Adanaspor
-
-
Genclerbirligi
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Afjet Afyonspor
۰
۳
Denizlispor
Finished
۱۲:۳۰
Altay SK
۱
۰
Kardemir Karabukspor
Finished
۱۲:۳۰
Boluspor
۲
۱
Balikesirspor
Finished
۱۲:۳۰
Germany Amateur
Bundesliga, Women
Borussia Monchengladbach
-
-
MSV 02 Duisburg
Cancelled
۱۳:۳۰
Werder Bremen
۱
۱
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۳:۳۰
SC Freiburg
۲
۳
VfL Wolfsburg
Finished
۱۶:۳۰
FC Bayern Munich
۵
۰
1. Ffc Turbine Potsdam 71
Finished
۱۶:۳۰
Bayer 04 Leverkusen
۱
۱
SC Sand
Finished
۱۸:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Palanga
۱
۱
FK Panevezys
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo III
Gimnastic Manresa CF
۱
۲
FC Barcelona
Finished
۱۳:۳۰
India
Goa Professional League
Salgaocar SC
-
-
Panjim Footballers
بازی شروع نشده است
۱۳:۴۵
Turkey Amateur
2. Lig, Beyaz Grup
AS Sariyer
۳
۱
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
Finished
۱۴:۰۰
Amed Sportif Faaliyetler
-
-
Sancaktepe Belediye Spor
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Manisaspor
-
-
Ankara Demirspor
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Utas Usakspor A.s
۱
۲
Inegolspor
Finished
۱۵:۳۰
Sakaryaspor
۲
۰
Eyuepsor
Finished
۱۵:۳۰
Nigde Anadolu FK
-
-
Gumushanespor
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Samsunspor
-
-
Bayrampasaspor
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Dinamo Auto
-
-
FC Codru
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
FC Milsami
۰
۳
FC Sfintul Gheorghe
Finished
۱۶:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1
Artvin Hopaspor
۰
۲
Ergene Velimese Spor
Finished
۱۵:۰۰
Erzin Belediyespor
-
-
Hekimoglu Trabzon
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Nazilli Belediyespor
-
-
Erbaaspor
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Korfez SK
-
-
Sile Yildizspor
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Nevsehir Belediye Spor
۱
۱
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
Finished
۱۵:۳۰
Kozan Belediyespor
-
-
Gebzespor
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Sioni Bolnisi
۱
۰
FC Wit Georgia
Finished
۱۵:۳۰
FC Locomotive Tbilisi
۰
۴
FC Dinamo Tbilisi
Finished
۱۸:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Aluminij Kidricevo
۴
۰
NK Rudar Velenje
Finished
۱۹:۳۰
ND Gorica
۲
۱
NK Domzale
Finished
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید